هیئت الرضا(ع) , سرباز ولایت
ساعت ۱٢:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۳/۱٧  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، مجیدیه

سلام

هر چی بگید حق دارید ، خداییش دلمون واستون تنگ شده بود ، حدود یه سال میشه که این دوکونو وا کردیم ولی انگاری نتونستیم توش خوب کاسبی کنیم نیشخند به قول یکی از رفقا نه به اون روزایی که سوژه های ردیف کار می شد و نه به این چند ماهه که انگاری تعطیل کردید. خداییش گرفتار بودیم که همه هیئت الرضایی ها در جریان امور هستند.

حالا هم که اومدیم ، نیومدیم که گله کنیم و غر بزنیم از سختی ها ، بلکه اومدیم کنار هم دلمون وا بشه نیشخند و بعدش یه کم با هم حرف بزنیم.

اول از همه اینکه هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا همزمان با بیست و یکمین سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی " رحمه الله علیه " و با ورود به بیست و دومین سال زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای " مدظله العالی " بیعت مجدد خود را با آرمانهای انقلاب اسلامی و خط امام تحت ولایت رهبر معظم انقلاب اعلام می نماید.

مطلب دوم که شاید یه کم توضیح لازم داشته باشه درباره یه فایل صوتی ٢ ساعته مربوط به سخنرانی سردار مشفق از مسئولین اداره اطلاعات ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره مسائل روز کشور منجمله جریان فتنه و ... که دو سه ماهیه تو اینترنت و موبایل ها پخش شدست. در قسمتی از این سخنرانی بحث به استراتژی حمله دشمن به خاک کشورمون و مانعی که هیئت های مذهبی بر سر راه تجاوز دشمن بوجود آوردند می رسه و از عزم دشمن برای تخریب هیئت ها خبر داده می شه. و نمونه تخریب ها رو آقای هلالی عنوان می کنند و میگن که ما اون شخص رو دستگیر کردیم که با چند واسطه به MI6 می رسید.

هر آدم عاقلی که به این فایل صوتی گوش می کنه متوجه می شه که منظور سخنران دستگیری افراد تخریب گر و عوامل دشمنه ولی متاسفانه عده ای تلقیشون از این حرف دستگیریه آقای هلالیه. حتی بعضی از بزرگان هم طی تماس های تلفنی جویای این موضوع بودند که واسشون توضیح داده شد.

قسمتهای مربوط به مداحی این سخنرانی رو می تونید از اینجا یا از اینجا دانلود کنید.

عرض دیگه ای نیست. امیدواریم دفعه بعد که برمی گردیم ، خیلی دیر نباشه که دوباره بابتش معذرت خواهی کنیم.