شکر
ساعت ۱۱:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/۱۸  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، دهه اول محرم

سلام

خداوند سبحان را سپاس میگوییم که بار دیگر ما را بر سفره عزای حضرت سیدالشهدا(ع) متنعم نمودند و سر بر آستان فضل الهی به سجده می آوریم و شکر میگوییم و رجاء واثق داریم که هیچگاه این نعمت بزرگ را از ما دریغ نخواهد نمود.

کسایی که امسال هیئت اومدند همه به این حرف اذعان دارند که امسال یکی از بهترین محرم های هیئت الرضا(ع) بود. فقط بعد مسافت واسه یه سری از هیئت الرضایی ها مشکل ساز بود که اونم بعد از یکی دو شب قلقش اومد دستشون که چطوری بیان و چطوری برگردن و حالا که دهه تموم شده و سرهامون کمی خلوت شده ، لازمه چند تا نکته رو عرض کنیم :

1- جلسات هفتگی هیئت فعلا تا اطلاع ثانوی تعطیله!! تا یه جای درست و حسابی پیدا کنیم. البته چند تا جا پیدا کردیم ولی مناسب جمعیت نبودند و اگه می رفتیم اونجا دوباره مشکلات قدیمی بوجود میومد. پس دست نگه داشتیم تا یه جای مناسب پیدا کنیم. البته اگه کارشکنی های بعضی مغرضین بذاره!!! (شرمنده یه کم دلمون پره!)

2- از حدود عید غدیر که ما اعلام کردیم احتمال اختلال تو مجموعه سایت های هیئت وجود داره تا حالا یه مسیر پر فراز و نشیبی طی شده که بعضا صدای بعضی از رفقا رو در آورده.

ما تا قبل از عید غدیر از سرورهای کانادایی برای میزبانی سایت های هیئت استفاده میکردیم که تو این چند ماهه اخیر مشکلات زیادی رو واسه کسایی که میخواستن از داخل کشور دانلود کنند بوجود می آورد.گاهی اوقات ورود data شامل فایلهای mp3 و wmv از خارج به داخل محدود می شد و ما هم که سرورمون خارجی بود شامل این محدودیت میشدیم.

همزمان با عید غدیر تصمیم گرفتیم برای اینکه دیگه در آینده این مشکل گریبان محبان اهل بیت(ع) رو نگیره ، سرورمون رو بیاریم تو ایران و از یکی از data center های تازه تاسیس و معتبر که سرمایه گذاری چند ده میلیاردی هم کرده استفاده کنیم که نتیجش رو تا شب دوم محرم دیدید که چه افتضاحی بود.خلاصه دل رو زدیم به دریا و از زیر سنگ پول جور کردیم و دوباره از همون سرور کانادایی خدمات رو خریدیم که البته حالا به خاطر استفاده زیاد پهنای باند کلی بدهکار شدیم و با خطر قطع سرویس روبرو هستیم.

3- از حدود 3 ماه پیش برنامه ریزی جهت تغییر طراحی سایت شروع شد و علی رغم اینکه قرار بود شب اول محرم نسخه جدید سایت رونمایی بشه ولی یه کم طول کشید و شب سوم رونمایی شد که البته عملا تا شب پنجم به خاطر اشکالات جزئی برنامه نویسی استفاده ای نداشت. برای طراحی سایت 3 فاز تعیین شده که 2 فاز رو قرارداد نوشتیم و تا 10 روز آینده فاز 2 هم تموم میشه. به خاطر مشکلات مالی شاید قراردادد فاز 3 رو کمی دیرتر ببندیم.

4- قبل از دهه اول محرم و تو زمان جابجایی وسائل و آماده سازی حسینیه ، بیش از 100 نفر از بچه های هیئت الرضا(ع) واسه کمک اومدند فرهنگسرا تا ظرف 4 روز یه کار جهادی انجام بدن و تو طول دهه هم بیش از 50 نفر تو قسمتهای مختلف هیئت مشغول بودند تا جلسه به نحو احسن واسه محبین اهل بیت(ع) آماده بشه. ضمن اینکه 10-15 نفر هم شبها میموندند تا کارها رو تموم کنند.

جا داره اینجا به سهم خودمون از این رفقا تشکر کنیم و آرزو کنیم که تا به ابد زیر سایه امام رضا(ع) بمونند.

ضمنا درسته که هیئت فعلا تعطیله ولی جلسه روضه خادمین هیئت الرضا(ع) این هفته برقراره و حاج آقای صمدی 3 شب واسه بچه ها روضه میخونند. رفقای خادم هیئت حهت کسب اطلاعات بیشتر خودشون رو به مبادی ذیربط!! معرفی کنند.

5-خیلی از رفقا بوسیله ایمیل یا تو کامنتها از فروشگاه سایت سراغ میگیرند و درخواست خرید محصولات اورجینال هیئت رو دارند. باید عرض کنیم که فروشگاه تو فاز سوم طراحی سایته و فعلا آماده نیست. ولی به تعداد محدودی از DVD های ایام محرم (هر مجموعه شامل 11 DVD ) تهیه شده که  فقط و فقط برای افرادی که تا پایان روز سه شنبه 22 دیماه نسبت به واریز وجه و ثبت سفارش اقدام کنند ، ارسال میشه.

برای سفارش مبلغ 9500 تومان بابت 11 عدد DVD شب اول محرم تا شب عاشورا + ظهر تاسوعا و بسته بندی و پست پیشتاز به حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره 0205364656006 بنام هیئت الرضا(ع)محفل بسیجیان و رهروان شهدا واریز و شماره قرمز رنگ روی فیش و تاریخ واریز رو به همراه نام و نام خانوادگی و آدرس و کد پستی 10 رقمی کامل به آدرس info@behesht.info ارسال نمایید.

سفارش ها از روز چهارشنبه ارسال خواهد شد. واریز های بعد از سه شنبه عودت داده خواهد شد.

6-اگه چیز  دیگه ای یادمون اومد خدمت میرسیم و همینجا عرض میکنیم.

یا حق