توافق برای حسینیه جدید ...
ساعت ٩:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱٠/٢٦  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی

سلام بر بهشتیان دور افتاده از وطن !

شروع صحبت با جمع فراوان منتظر خیلی سخته، از دیروز تا این ساعت همه اش به این فکر میکنیم چه بگوییم !

خوب !

بعد از جلسه ای که با عزیزان دل در حسینیه محترم موسی ابن جعفر علیه السلام داشتیم و به این جمع بندی رسیدیم که خیر و صلاح در هجرت بیرق است ، برای معرفی حسینیه اعلام عمومی در سطح خادمان و بلد کاران کردیم !

پیشنهاد هایی زیادی شد ، مسافت ، دسترسی به ناوگان حمل و نقل عمومی ، وسعت حسینیه ، امکانات و چندین فاکتور دیگه در مورد تمامی پیشنهادها مورد بررسی قرار گرفت تا به چند گزینه خاص رسیدیم که تعدادی شون رو با حضور حاج آقای هلالی و بعضی رو با سایر بزرگترها رفتیم ، دیدیم ، چونه زدیم ! تا رسیدیم به جلسه ای که دیروز با حضور آقای هلالی و مسئولان فضای جدید برگزار کردیم.

فضای همکاری مناسبی ایجاد شده و مذاکرات در حال پیشرفت ه ! توافقات کلی صورت گرفته ، یک سری نقطه نظرات هست که باید با بررسی بیشتر و درجلسات آتی به توافق طرفین برسه.

فضایی که توافق شده ، بسیار عالیه ! خیلی خوبه و سلام می رسونه ! از اونجایی که معمولا در طی انجام مذاکرات نیاز به اعتماد سازی هست و بعضی کشور که چه عرض کنم ! روستاها ! سنگ انداری می کنند ، انتشار متن توافقنامه به صلاح نیست ! و از طرفی هم نگرانیم مثل بازی با مزه کی از همه خوشکل تره من ، من ، من ، من ! و کی از همه قوی تره من ، من ، من ، من !  (با آهنگ بخوانید ! ) و دکورِ محرم کی از همه قشنگ تره ؟! من ، من ، من ، من !.... برخی وارد گیم شده و مسابقه حسینیه کی از همه قشنگ تر رو راه بندازن ! ( البته تشکر میکنیم از دوستانی که نمی دونم تو نظر سنجی وبلاگ بوده یا سایت به هیئت الرضا رای دادند )

اما بلاخره بچه های بهشت ، محل انتشار ناگفته هاست ! ( یاعلی مدد ! ) ، حسینیه در مرکز شهر واقع شده ، بسیار خوش مسیر بوده و از روز توافق نهایی حدود یک ماه کار اجرایی داره ، که البته چیزی که مقداری اهمیت داره،  رسیدن پول ه ، بله پول ! و رسیدن کرم همیشگی از حساب امام هشتم ... و دعای خیر شما بهشتیان

ان شا’ الله توافق که کردیم می گردیم دنبال پول و کار اجرایی شروع میشه!! بعدش میشه یه زمانی رو واسه اولین جلسه تخمین زد و اعلام کرد!

خلاصه ، متچکریم از دوستانی که در این مدت با اظهار دلتنگی ، حامی تلاش شبانه روز دوستان بودند ، زیارت عاشورای جمعه شب فراموش نشه دوستان که تا قرائت جمعی عاشورا فاصله ای نیست ... ان شا الله.

بهشتی باشید