بیرق هیئت الرضا ، تبریک !
ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱۱/۱۳  کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

حجت الاسلام صادقی جلسه این هفته رو با توضیح احکامی پیرامون نماز شروع کردند و در ادامه سرفصل بحث رو بررسی فرقه ضاله وهابیت قرار دادند.

خداروشکر هم منبری های عزیز لطف دارند و هم مستعمین رسم ادب رو نگه می دارند و بحث حاج آقا هم خوب بود و پاسخگویی به چند شبهه فرقه ی وهابیت رو در پی داشت.

اما متاسفانه جدیدا هرکی میخواد اظهار گندگی کنه ! درمورد مسائل عجیب و غریب حرف میزنه که یکی ش به درد ما بچه هییتی ها نمی خوره از فراماسونری بگیر تا ارتباط دختر و پسر ! آخه طرف به استادش گفت من برای فرهنگ می نویسم شما برای پول ! استاد گفت درست میگی هرکی برای هرچی که نداره می نویسه !

چراغ ها آروم آروم داشت کم میشد و نگاه ها به سمت ورودی حسینیه ، اواخر روضه حاج آقا بود که آقا موسی رضایی وارد شدند ، زیارت عاشورا و روضه و زمینه ای که بعدش رو پا ایستادیم تا حسین آقا یعقوبی به فیض رسوند شور مجلس تکمیل شد که حاج ابراهیم و سایر رفقا هم اومدن ...

 دی وی دی ! مراسم شب عاشورا عرضه شد ! البته خیلی سخته یکه و تنها ، یا ابی عبدالله ، شب عاشورا !

خوب الحمدلله حاج آقا از بیمارستان مرخص شدن ، هیئت هم تشریف آوردند اما خوب طبیعتا جلو منبر نمی شد تشریف بیارن تو اتاق میزبان رفقا بودن ، تو این مدت هم از دوستانی که پیگیر بودند و دعاگو تشکر میکنیم ، اما تیتر زرد تو هر موضوعی زشته ، دیدم زده بودن در غیاب هلالی چه کسانی هیئت الرضا را اداره کردند ‌!!! اولا ...... ! دوما خبرگزاری ها و ... اجازه ورود به اتاق مادحین رو ندارند درست ، ولی دلیل نمیشه چون ندیدن غایب بزنن ! خب چشاتو وا کن ! والا با این خبراشون !

دهه فجر رو به بیرق هیئت الرضا تبریک میگم ! که اگر فجری نبود پرچمی نبود

بهشتی باشید