آماده باش ثبت نام کنندگان اعزام به سوریه !
ساعت ۳:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٩  کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آماده باش امت حزب الله و ثبت نام کنندگان اعزام به سوریه جهت برگزاری پرشکوه پنجمین مراسم مدافعان حرم، حسینیه موسی بن جعفر علیه السلام، یکشنبه، از نماز مغرب و عشا.

یادش بخیر ! امام خمینی می فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ! ناراحت نیستیم چون امام خامنه ای هم همین فرمایش را با ادبیاتی دیگر داشتند.

بیست و یک نفر برای کربلا ثبت نام کرده اند، دیر بجنبید مجبورید پشت رایانه عزیزتان از شبکه محترم اینترنت و برادرم سایت بهشت پیگیر باشید !

منبر رو گاهی خود شیخ، گاهی ما و گاهی تاریخ سانسور می کرد و خلاصه یک جمله فهمیدم اللهم العن الجبت و الطاغوت و العن ابا الشرور . . .

بلاخره پای جناب باقری به منبر باز شد و پاگشا برایمان روضه ای خواندند که زمین گیر شدیم، همیشه توفیق زیارت ایشان را در هیئت داریم، یا در میان جمعیت و یا در اتاق، ساده و بی ریا، مثله خودمان است ، دمش گرم.

امشب هوای هیئت بارانی بود، آمدیم بیرون دیدیم باران می آید، دلم برای نم نم باران حرم حضرت زینب سلام الله علیها تنگ شد.

سلام بر عزیزی که خاموش نوکری میکنه ! حتی اسمشو بلد نیستم ! حسودی م میشه ! تخصص تو کار دزدیدن داره ! لیوان های یک بار مصرف را نشان کردم که جمع کنم، برگشتم دیدم منتظر است لیوان دستم خالی شود از دستم بگیرد !

مثل او در هیئت بسیارند و البته داریم عزیزانی را که Phd پیچ را از معتبرترین دانشگاه های جهان کسب کرده اند !!!

داریم دوستان بسیاری که سخت کوشانه کار میکنند و بعض که گنده گی را در ماساژ شیر و عسل می بینند !!!

البته خبر ندارن الان گندگی اینه که بری بیروت، لب مرز فلافل لبنانی بخوری و عکسشو تو پیجت منتشر کنی !

تو این هفته با اصطلاحات جدیدی آشنا شدم ! بگذریم ! به یکی از آنان بسنده میکنم !

گنده گو ! = شخصی را گویند که هیچ گلی نیست و سعی میکنه خودش رو یه گلی نشون بده.

بزرگ گنده گو این هفته کسی نیست جز : باراک اوباما !

 

درپاسخ به فرمایشات ایشون باید عرض کنم، زرشک ! به نظرم جای آبستن شدن به شکست جدید به دو فرزند نامشروع خود در عراق و افغانستان برسید !

شخصیت خوب این هفته : آقا عزیز !

 

بابت این حرفش :

دولت آمریکا بار دیگر تحت تاثیر لابی صهیونیست‌ها وارد تهدید به حمله نظامی شده است، صهیونیست‌ها باید بدانند که حمله نظامی آمریکا به سوریه نه تنها به نجات این رژیم جعلی از چنگ مقاومت منجر نخواهد شد بلکه حمله به سوریه به معنای نابودی قریب‌الوقوع اسرائیل خواهد بود.

شخصیت بد هفته : ؟

شما معرفی کنید تا در این قسمت قرار بگیرد.

بهشتی باشید.