تشکر از آیت الله هاشمی رفسنجانی !!!
ساعت ۸:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢٦  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، بقیع

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آفتاب را بگویید آرامتر ! اینجا مزارغریبان آشناست ...

فضای تهران در هشتم شوال هنوز لباس شادی فطر بر تن دارد و عجیب از هیئات استان که زینب وار نبودند !

چهار امامی که نقش کلیدی در گشترش مکتب تشیع داشتند و غریبانه به غربت بی همتی دستگاه حج و زیارت ما وزارت امور خارجه ما و ...

بین صدها اداره کل و معاونت و مشاور و آفتابه لگن هفت دست آیا جای ایجاد معاونت بقیع گزاف است ؟!

مسئله ای که تاریخ به خود دیده از طریق دیپلماسی و رایزنی قابل حل است .

و اما تشکر از آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی ! ، فارغ از اینکه پسر و دختر و هرازگاهی ( العیاذ بالله ) خود نوح با بدان بنشت و خاندان نبوتش گم شد و هنوز دوقورت نیمش باقی است و خلاصه بگذریم ! در سال 1387 با حضور در عربستان سعودی و مذاکره با ملک عبدالله خائن ! مجوز حضور شیعیان در درب دوم بقیع را گرفت.

و به عنوان اولین ایرانی از فدک بازدید کرد .

استقبال بی سابقه ی زائرین سرزمین وحی از بی احترامی وهابی ها همیشه برایم جالب بوده است !

آتش گرفتم وقتی دوستی برایم نقل کرد که در بازار وهابی ها به ناموس شیعیان خنده خنده کنان فحاشی می کنند و مشتری از همه جا بی خبر تشکر می کند و زعم تعریف از کالا دارد !

سفر حج واجب دستور حضرت رب است لکن عمره مفرده،آن هم نه یک بار بلکه شرکت در مسابقه شکستن رکود تعداد دفعات از شیعیان علی علیه السلام ؟!!

بسیاری از نماز ها و ادعیه ها وجود دارد که در ثوابش هزاران حج مقبول آورده اند و اما نیست نماز و دعایی که ثوابش زیارت شما باشد ، ارباب !

ارباب ، دریاب نوکرانی که عمری ناله زدند یالیتنا کنا معک و اکنون استخوان در گلو و خار در چشم باید غربت بقیع را نظاره گر باشند.

----

پ ن :

امشب جور حاشیه های مارو بازم آقا رضا کشید ، ترک آخر صوتی رو دانلود کنید هم دکلمه ی بسیار زیبا رو میشنوید و هم یه رزومه مکانی ا زهیئت الرضا ، ساعت مراسم این هفته ام یه اشتباه لپی بود ! رفقا برحسب ماه مبارک اعلام کرده بودند و ایشالا از هفته بعد قرارمون نماز جماعت حسینیه موسی بن جعفر علیه السلام.

تا هفته بعد ....

بهشتی باشید.