ورود ممنون!
ساعت ٥:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٦  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، مجیدیه ، عبدالرضا هلالی

سلام...

_ نیمه اول ماه رمضان تموم شد و ۴۵ دقیقه دومش آغاز شده! از قدیم هم گفتند که نیمه دوم نیمه مربیهاست! البت که مربیها زحمتشونو همیشه می کشن، اما اینجا دیگه گوی هست و میدون! باید سعی کنیم خودمونو نشون بدیم، نشون بدیم که چقدر فهمیدیم و از این فهمیدن چقدرش رو می تونیم اجرا کنیم... به هر حال اگه نیمه اول داشتی از خودت یا حریفت شناخت پیدا می کردی، یا... این نیمه باید هر چی رو بلدی و یاد گرفتی بریزی رو داریه! می گن نیمه دوم نیمه مربیهاست... یا عالی به حق علی!

_ از قرار معلوم یه دست نوشته زدن تو فروشگاه ببخشید نمایشگاه قرآن به این مضمون که: از فروش سی دی های هلالی معذوریم!! ما که هرچی فکر کردیم به نتیجه خاصی نرسیدیم. نظر شما چیه؟! به نظر شما از این گزینه ها کدومش درسته تره؟!! 1) یه آقای گنده گفته نفروشید به دلیل اینکه: ولی هرچی فکر می کنه دلیلی رو پیدا نمی کنه!! اصلا به شما چه؟! اصلا چون باهاش حال نمی کنم اگرم زیاد حرف بزنی ... 2) گلیمش از پاش درازتره یا بالعکس! 3) چون یه عده جوون رو می کشونه مجلس امام حسین(ع)، تازه بدتر بعضی ها رو هم امام حسینی کرده! پس چون ما عرضه این کارا رو نداریم کسی دیگه هم نباید عرضه این کارا رو داشته باشه!! 4) اگه کولی می داد یه کاری براش می کردیم! 5) چون زیاد میان سوال می کنن، بعد از مو در آوردن زبونمون که: نمی زارن بفروشیم (احتمالا اون آقا گندهه و اعوان و انصارش) اینو نوشتیم و زدیم اینجا که زبونمون دیگه مو در نیاره! 6) چون جمعه شبها جومونگ داره! راستی از ساسی مانکن چه خبر؟! 7) اصلا رضا هلالی کیه؟! اسمش آشناست ولی تا حالا به گوشم نخورده!! من که نمیشناسمش... 8) همه گزینه ها می تونه صحیح تر باشه!!

 _ برا بعضیها، بعضی از هیئتها جلو درشون جذاب تر از داخلشه! قصه این وبلاگ هم یه جورایی اونجوری شده، آخه بخش نظرات شده عینهو جلو در بعضی از هیئتها! بزن بزنی اونجا! وقتی صفحه نظرات رو باز می کنی اوج آتشباری از دور معلومه!! قهر می کنن! آشتی می دن! آشتی می کنن! شبیخون و پاتک می زنن به هم!نقشه عملیاتی می کشن! حمله انتحاری می کنن! تازه پیشگویی هم می کنن!! و ... ولی خارج از شوخی بدونید که همه اینا باعث دلگرمیه بچه های بهشته، فقط تو رو به خدا بیایم سعی کنیم این نظرها یا اختلاف نظرها باعث کدورت بینمون نشه، بلکه بر عکس باعث نزدیک تر شدنمون به هم باشه... شما ها که خودتون بهتر از همه می دونید بد خواه کم نیست، بگذریم... البته بعضی ها هم دست استعمار پیر رو از جلو و عقب بستن و با یه کلک رشتی مدرن و به روز! با چند تا اسم و نشونی نظر می زارن و خودشون جواب خودشونو می دن و در کل با خودشون کلی حال می کنن!! البته تک و توکن هااااا!!؟ اینو گفتیم تا بدونن و فکر نکنن ماها بچه کوچه شنگول و منگول یا کوچه روبروییش که واسه حبه انگوره هستیم! ما بچه های بهشتیم! شما چطور؟!

 _ از دوستانی که بعد از درخواست ما برای همکاری با هیئت دستاشونو بردن بالا و برای یاری رسوندن به هیئتشون اعلام آمادگی کردند ممنونیم، اجرشون با صاحب پرچم، امام الرئوف حضرت رضا علیه السلام. انشاالله ثمره تلاش این دوستان رو خودتون از این به بعد احساس خواهید کرد. تا دیر نشده شما هم اگه تخصصی دارید دست بجنبونید... در بهشت فعلا بازه!

ودر آخر اینکه شبهای پر فضیلت قدر، ما رو از دعای خیرتون بی بهره نزارید... خدایا! ممنون از اینکه ما رو تحمل می کنی! ما که طاقت تحمل همدیگرو کم داریم!!

                                                                                انشاالله قرارمون تو بهشت!