دعوت به همکاری
ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٠/٢٤  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، دعوت به همکاری

بسمه تعالی

سلام به دوستان بهشتی

سیرابی از اقیانوس محبت حضرت اباعبدالله (ع) تو محرم و صفر گوارای وجودتان!!

چشم بر هم زدیم و از شب اول محرم رسیدیم به اربعین! چقدر زود گذشت این بزم نوکری!

مدال نوکری اهل بیت (ع) در زیر پرچم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) موهبتی است که " از دست و زبان که بر آید . . . کز عهده شکرش به در آید "

ولیکن به رسم ادب و برای عرض تشکر از ساحت مقدس ولی نعمتمان حضرت سلطان علی ابن موسی الرضا (ع) ، پس از جلسه هفتگی جمعه 30 دیماه رهسپار سرزمین طوس میشویم تا در روز شهادت حضرت رضا (ع) در مسجد ملا حیدر (خیابان خسروی - جنب باب الجواد(ع)) خیمه عزا بر پا کنیم و اذن ورود به فاطمیه بگیریم و دور خیز نماییم برای عصر شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) - میدان امام حسین (ع).

غرض از این پست دعوت دوستانیست که تمایل دارند مدال نوکری حضرت رضا (ع) را بر سینه داشته باشند! در سالهای گذشته چند بار این فراخوان صورت پذیرفت و  دوستان خوب و ارزشمندی نیز جذب فعالیت در هیئت الرضا (ع) شدند.

هم اکنون نیز با توجه به آغاز فصل نوینی از فعالیت های هیئت و برنامه های آتی برای گسترش آن ، از دوستان عزیزی که تمایل به همکاری در رشته های زیر را دارند خواهشمندیم مشخصات  فردی ، شغلی ، تحصیلی و اطلاعات تماس خود (ایمیل و تلفن همراه) و موارد درخواستی در هر رشته را به آدرس info@behesht.info ارسال نمایند و یا در همین پست کامنت خصوصی بگزارند.

1-تدوین (میزان آشنایی با نرم افزار ها ، سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

2-گرافیک (میزان آشنایی با نرم افزار ها ، سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

3-متحرک سازی و طراحی سه بعدی (میزان آشنایی با نرم افزار ها ، سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

4-برنامه نویسی تحت وب (میزان آشنایی با نرم افزار ها ، سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

5-برنامه نویسی تحت ویندوز و مالتی مدیا (میزان آشنایی با نرم افزار ها ، سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

6-صدابرداری (میزان آشنایی با نرم افزار ها ، سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

7-عکاسی (در صورتی که امکانات سخت افزاری در اختیار دارید مشخصات آن را نیز ارسال نمایید)

8-فیلمبرداری (سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

9- نورپردازی (سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

10-موسیقی (مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید و در صورتی که امکانات سخت افزاری در اختیار دارید مشخصات آن را نیز ارسال نمایید)

11-نقاشی و نگار گری (مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید و در صورتی که امکانات سخت افزاری در اختیار دارید مشخصات آن را نیز ارسال نمایید)

12-دکورسازی (مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید و در صورتی که امکانات سخت افزاری در اختیار دارید مشخصات آن را نیز ارسال نمایید)

13-وبلاگ نویسی (سابقه کاری و مقدار زمانی که در هفته فرصت همکاری دارید  را نیز ارسال نمایید)

همیشه بهشتی باشید!

یا علی