اجتماع عزاداران بانوی بی نشان ؛ بدرقه فاطمه (س)
ساعت ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٢/٢۱  کلمات کلیدی:

اجتماع عزاداران بانوی بی نشان ؛ بدرقه فاطمه (س)

سخنران : حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی

عزاداری توسط : حاج محسن اعتمادیان ، حاج مجید شعبانی ، حاج عبدالرضا هلالی

زمان : دوشنبه ٢٧ اردیبهشت ماه - ساعت ١٨

مکان : میدان امام حسین علیه السلام

حرکت دسته عزاداری راس ساعت ١٧ از مقابل حسینیه شهدای صباغچی واقع در خیابان دماوند - نرسیده به ایستگاه قاسم آباد - پارک شهدای جوان

هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا


 
فروش پکیج فاطمیه اول هیئت الرضا(ع)
ساعت ۱۱:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٢/۱۳  کلمات کلیدی:

سلام

با توجه به تقاضای مخاطبان هیئت الرضا(ع) جهت دریافت محصولات هیئت ، هم اکنون پکیج فاطمیه اول شامل 5 حلقه DVD شب اول تا شب پنجم فاطمیه اول و یک حلقه CD MP3 فاطمیه اول جهت عرضه به صورت محدود آماده شده است.

متقاضیان دریافت پکیج فوق حداکثر تا تاریخ 2٢/2/89 مبلغ 6000تومان به حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره 0205364656006 به نام هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا واریز نموده و شماره قرمز رنگ روی فیش را به همراه مشخصات زیر به آدرس shop@behesht.info ارسال نمایند.

نام و نام خانوادگی ، آدرس کامل پستی به همراه شماره پلاک جدید و کد پستی 10 رقمی ، شماره تلفن

 


 
فراخوان جذب کمکهای بانیان خیر
ساعت ۳:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٢/٢  کلمات کلیدی:

بسمه تعالی

هیئت الرضا(ع)محفل بسیجیان و رهروان شهدا در نظر دارد مطابق رویه سالهای گذشته ، به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید و به جهت تصدیق و بزرگداشت حضرت صدیقه طاهره(س) ، اجتماع عزاداران حضرت فاطمه زهرا (س) را با عنوان بدرقه فاطمه(س) در روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه 1389 در میدان امام حسین (ع) برگزار نماید.

با توجه هزینه های مترتبه بر این امر ، همانند سالهای گذشته فراخوان عمومی جهت جذب منابع مالی از بانیان خیر برای تامین مخارج تجمع مذکور صورت پذیرفته است.

چاپ بنرهای تبلیغاتی و تزئیناتی ، داربست های تبلیغاتی و نصب تابلو ، سیاهی ، کتیبه ، پرچم ، ساخت و برپایی سن ، پذیرایی ، اقلام فرهنگی و ... تشکیل دهنده هزینه دویست میلیون ریالی (20 میلیون تومان) تجمع بدرقه فاطمه (س) است.

بانیان خیر و دوستداران اهل بیت علیهم السلام میتوانند کمکهای خود را با هر رقمی ولو ناچیز ، به حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره 0205364656006 به نام هیئت الرضا(ع)محفل بسیجیان و رهروان شهدا واریز نموده و در صورتی که مصرف خاصی را برای آن مد نظر دارند مراتب  را به آدرس info@behesht.info اعلام نمایند.

بدیهی است قطعا این مراسم نیز همچون سالهای گذشته ، با لطف و عنایت حضرات معصومین علیهم السلام و با کمک دوستداران خاندان رسول الله (ص) برگزار خواهد گردید.

التماس دعا