ببخشید!!
ساعت ۳:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، مجیدیه

سلام

طاعاتتون قبول باشه! می دونم که مشمول دعای بهشتی ها شدن لیاقت می خواد ، ولی امیدوارم کسی از خود گذشتگی کرده باشه و لحظه ای از وقتش رو واسه ما گذاشته باشه و ما رو هم دعا کرده باشه!!

اول اینکه کلیپ های مراسم هر شب هیئت ( همون کلیپ هایی که اول DVD های هر شب بود ) از شب 19 تا 22 تو آرشیو فایل های تصویری همون شب تو سایت بهشت اضافه شده.

دوم هم اینکه نمی خوایم سرتون رو درد بیاریم ، اومدیم اینجا تا بابت این پنج شب که هیئت برقرار بود ، حلالیت بطلبیم.

- ببخشید که نتونستیم یه جای بزرگتر پیدا کنیم.

- ببخشید که جا تنگ بود.

- ببخشید که خیلی هاتون با اینکه دوست داشتید بیاید تو حسینیه اصلی ، ولی جا نبود.

- ببخشید که وقتی می خواستید وارد حسینیه بشید یه بازرسی مختصر شدید ، به خدا چاره دیگه ای نبود.

- ببخشید که پذیراییمون فقط یه چایی مختصر بود.

- ببخشید که جای پارک ماشین ها اندک بود.

- ببخشید که جای خانوم ها کم بود.

- ببخشید که وقت تنگ بود و جوشن تا آخر خونده نمیشد.

- ببخشید که نمیذاشتیم با موبایل از مجلس فیلم بگیرید. نظم مجلس خوب خیلی مهمه.

- ببخشید که تیراژ نشریه کم بود و به همه نرسید.

- ببخشید که صدای شب 20 خراب شد.

- ببخشید که سرعت دانلود از سایت بعضی وقت ها پایین می یومد ، همه با هم هجوم میاوردن رو سایت و سرعت پایین میومد.

- ببخشید که بعضی وقت ها فایل های MP3  و تصویری دیرتر از حد معمول رو سایت قرار می گرفت.

- ببخشید که تهویه حسینیه خوب نیست و کمبود اکسیژن ایجاد میشد.

- ببخشید که هنوز عرقتون خشک نشده ، بهتون می گفتیم حسینیه رو ترک کنید . به خدا ما هم تحت فشاریم ، چاره ای نداریم.

- ببخشید که وقت و بی وقت کیسه کمک به هیئت میچرخونیم. باور کنید هزینه ها زیاده.

- ببخشید که قرآن هامون کم بود و خیلی از کسایی که با خودشون قرآن نیاورده بودن ، بی قرآن موندن. ما که گفته بودیم همراه خودتون قرآن بیارید.

- ببخشید که  . . . .

این ها رو یادمون می یاد و بهش معترفیم و طلب بخشش میکنیم. اگه چیزه دیگه ای هم هست شما بگید تا اگه راه داشته باشه اصلاحش کنیم.

حد اقل تو این سرپایینی ماه رمضون ما رو یادتون نره.

                                                                      بهشتی باشید . . .

                                                                    تا ابد ، تا همیشه . . .


 
نشریه بهشت , شماره 41
ساعت ٤:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۱  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، نشریه بهشت

سلام

عبادات قبول!! ما رو هم دعا می کنید؟؟

شماره چهل و یکم نشریه بهشت منتشر شد.

شماره 41 نشریه بهشت - صفحه 1

روی تصویر بالا کلیک کنید تا با کیفیت بهتر ببینید.

شماره 41 نشریه بهشت - صفحه 2

روی تصویر بالا کلیک کنید تا با کیفیت بهتر ببینید.


 
ورود ممنون!
ساعت ٥:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٦  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، مجیدیه ، عبدالرضا هلالی

سلام...

_ نیمه اول ماه رمضان تموم شد و ۴۵ دقیقه دومش آغاز شده! از قدیم هم گفتند که نیمه دوم نیمه مربیهاست! البت که مربیها زحمتشونو همیشه می کشن، اما اینجا دیگه گوی هست و میدون! باید سعی کنیم خودمونو نشون بدیم، نشون بدیم که چقدر فهمیدیم و از این فهمیدن چقدرش رو می تونیم اجرا کنیم... به هر حال اگه نیمه اول داشتی از خودت یا حریفت شناخت پیدا می کردی، یا... این نیمه باید هر چی رو بلدی و یاد گرفتی بریزی رو داریه! می گن نیمه دوم نیمه مربیهاست... یا عالی به حق علی!

_ از قرار معلوم یه دست نوشته زدن تو فروشگاه ببخشید نمایشگاه قرآن به این مضمون که: از فروش سی دی های هلالی معذوریم!! ما که هرچی فکر کردیم به نتیجه خاصی نرسیدیم. نظر شما چیه؟! به نظر شما از این گزینه ها کدومش درسته تره؟!! 1) یه آقای گنده گفته نفروشید به دلیل اینکه: ولی هرچی فکر می کنه دلیلی رو پیدا نمی کنه!! اصلا به شما چه؟! اصلا چون باهاش حال نمی کنم اگرم زیاد حرف بزنی ... 2) گلیمش از پاش درازتره یا بالعکس! 3) چون یه عده جوون رو می کشونه مجلس امام حسین(ع)، تازه بدتر بعضی ها رو هم امام حسینی کرده! پس چون ما عرضه این کارا رو نداریم کسی دیگه هم نباید عرضه این کارا رو داشته باشه!! 4) اگه کولی می داد یه کاری براش می کردیم! 5) چون زیاد میان سوال می کنن، بعد از مو در آوردن زبونمون که: نمی زارن بفروشیم (احتمالا اون آقا گندهه و اعوان و انصارش) اینو نوشتیم و زدیم اینجا که زبونمون دیگه مو در نیاره! 6) چون جمعه شبها جومونگ داره! راستی از ساسی مانکن چه خبر؟! 7) اصلا رضا هلالی کیه؟! اسمش آشناست ولی تا حالا به گوشم نخورده!! من که نمیشناسمش... 8) همه گزینه ها می تونه صحیح تر باشه!!

 _ برا بعضیها، بعضی از هیئتها جلو درشون جذاب تر از داخلشه! قصه این وبلاگ هم یه جورایی اونجوری شده، آخه بخش نظرات شده عینهو جلو در بعضی از هیئتها! بزن بزنی اونجا! وقتی صفحه نظرات رو باز می کنی اوج آتشباری از دور معلومه!! قهر می کنن! آشتی می دن! آشتی می کنن! شبیخون و پاتک می زنن به هم!نقشه عملیاتی می کشن! حمله انتحاری می کنن! تازه پیشگویی هم می کنن!! و ... ولی خارج از شوخی بدونید که همه اینا باعث دلگرمیه بچه های بهشته، فقط تو رو به خدا بیایم سعی کنیم این نظرها یا اختلاف نظرها باعث کدورت بینمون نشه، بلکه بر عکس باعث نزدیک تر شدنمون به هم باشه... شما ها که خودتون بهتر از همه می دونید بد خواه کم نیست، بگذریم... البته بعضی ها هم دست استعمار پیر رو از جلو و عقب بستن و با یه کلک رشتی مدرن و به روز! با چند تا اسم و نشونی نظر می زارن و خودشون جواب خودشونو می دن و در کل با خودشون کلی حال می کنن!! البته تک و توکن هااااا!!؟ اینو گفتیم تا بدونن و فکر نکنن ماها بچه کوچه شنگول و منگول یا کوچه روبروییش که واسه حبه انگوره هستیم! ما بچه های بهشتیم! شما چطور؟!

 _ از دوستانی که بعد از درخواست ما برای همکاری با هیئت دستاشونو بردن بالا و برای یاری رسوندن به هیئتشون اعلام آمادگی کردند ممنونیم، اجرشون با صاحب پرچم، امام الرئوف حضرت رضا علیه السلام. انشاالله ثمره تلاش این دوستان رو خودتون از این به بعد احساس خواهید کرد. تا دیر نشده شما هم اگه تخصصی دارید دست بجنبونید... در بهشت فعلا بازه!

ودر آخر اینکه شبهای پر فضیلت قدر، ما رو از دعای خیرتون بی بهره نزارید... خدایا! ممنون از اینکه ما رو تحمل می کنی! ما که طاقت تحمل همدیگرو کم داریم!!

                                                                                انشاالله قرارمون تو بهشت!


 
نکته
ساعت ٤:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٥  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، محفل بسیجیان و رهروان شهدا

سلام به هیئت الرضائی ها!!!

کمکار شدیم نه؟ بذارید به حساب تعدد کارها.

سرو سامون دادن به کسایی که درخواست همکاری ما رو پذیرفتن یه کم وقت و انرژی گرفت. انشاالله پر کار تر میشیم.

قصد از ارسال این پست فقط یادآوری یه نکته بود. اون هم رعایت حدود تو ارسال کامنتهاست. رعایت مسائل شرعی و اخلاقی. حالا بیشتر توضیح نمی خواد چون اونهایی که باید متوجه بشن با همین یه خط هم متوجه خواهند شد.

و اینکه با اسم های مختلف کامنتهای مختلف گذاشتن صحیح نیست. اینکهه کسی بیاد یه نظری بده و بعد با اسمهای مختلف نظر خودش رو تایید کنه و پرطرفدار جلوه بده اصلا اخلاقی نیست و یه جورایی تحمیل عقایده.

تشخیص این نکته هم کار سختی نیست  نیشخندنیشخند یکی دو هفته ای هست که متوجه این مطلب شدیم ولی بنا رو گذاشتیم بر اتفاقی بودن یا اینکه گفتیم شاید شخص خودشو اصلاح کنه. عجالتا اینجور کامنتها تایید نخواهد شد.

تو این شبهای عزیز ما رو هم دعا کنید.

یاعلی

التماس دعا