دعوت به همکاری
ساعت ۱:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٥  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی ، محفل بسیجیان و رهروان شهدا

سلام به دوستان بهشتی!

یه مدتیه انگار نطقمون کور شده! شایدم نه!! شایدم داشتیم نوشته هاتونو سبک سنگین می کردیم و شایدم واسه خوب شدن حالمون با این بیل بیلک وسط موس، صفحه نظرات رو هی بالا پایین می کردیم  و چند بار نوشته هاتونو می خوندیم! آخه کلی واسمون دلگرمیه...

  از همون اول کار، معلوم شد انتظارهایی از ما دارین که بیشتر از اون انتظاراتی هست که ما انتظار داشتیم. اصلا چون ما این ها رو حس کردیم اومدیم اینجا دکان زدیم! ولی حس می کنیم در این مدت نتونستیم اونجوری که باید و شاید، خواسته های شما رو برآورده کنیم. البته همه تقصیر ها رو گردن ما نندازین! چون شما هم باید می گفتین چی از ما می خواهید. خدا رو شکر آرشیو هیئت الرضا(ع) یک گنجینه پر و پیمونه و هر چی که بخواهید توش پیدا می شه و صد البته مهم خواستن شماست ...

این اعلامیه های قدیمی هیئت الرضا(ع) که می بینید کلی خاطره پشتش لم داده!! و همینطور تعداد زیادی عکس قدیمی از هیئت که هنوز دودلیم نشونشون بدیم یا نه چون شاید این عکسا حس نوستالژیک! (چه با کلاس) ما و چند تای دیگه رو تحریک کنه و واسه بقیه نیش خندی بیشتر نیرزه! نمی دونیم واللا!!

به هر حال دوست داریم شما که مخاطب اصلی ما هستید مثل همیشه با نظراتتون کمک حال ما باشید، البته نظر دوم به بعدتون! چون مطمئنا پیشنهاد اول شما، گذاشتن عکسهای دیده نشده حاج آقا هلالی هست که ما این و خوب می دونیم و سعی می کنیم در این مورد هم خواسته های شما رو برآورده کنیم.

اما مطلب دوم اینکه می دونید دوستان زیادی در این چند سال به مجموعه هیئت الرضا(ع) اضافه شدند و مدال نوکری و خادمی رو با افتخار به سینه شون نصب کردند اما می دونیم هستند عزیزانی که علاقه دارند در کنار هیئت الرضایی بودن مدال خادمی هیئت الرضا رو هم به سینه شون وصل کنند... همین جا از همه این دوستان که تا حالا نتونستند یا نخواستن همراه نزدیکتر ما باشند ( به خصوص کسانی که در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت، گرافیک، موسیقی، نویسندگی و ...) تخصص لازم رو دارند دعوت می کنیم هر چه سریعتر خودشون رو از طریق ایمیل یا نظرات خصوصی و یا به صورت حضوری به پادگان هیئت الرضا(ع)! معرفی کنند. تا بعد ...

                                                                                               بهشتی باشید!

 


 
دعوت نامه
ساعت ٦:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۱٦  کلمات کلیدی:

به: محضر فرماندهی کل قوا، حضرت بقیه الله الاعظم روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفدا

از: هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا

با سلام

احتراما از حضرت عالی دعوت می شود جهت افتتاح سد بزرگ "اشک چشمان عاشقان" و شرکت در جشن خاموش کردن آتش دلهای سوخته، مجلس ما را غرق شادی و مسرت بفرمایید.

                                                                                                    به امید دیدار

اعلامیه میلاد حضرت مهدی (عج) سال 78


 
قبله هفتم
ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۳  کلمات کلیدی: هیئت الرضا ، قبله هفتم ، بچه های بهشت ، عبدالرضا هلالی

سلام

در راستای تغییرات سایبری هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا ، آدرس وبلاگ شخصی حاج عبدالرضا هلالی به آدرس www.ghebleye7.ir  تغییر یافت.

از کلیه دوستانی که وبلاگ فوق را لینک کرده اند خواهشمندیم ، با توجه به اینکه ممکن است وبلاگ قبله هفتم به صورت مستقل از پرشین بلاگ منتشر گردد ، لینک های خود را به آدرس فوق تغییر دهند.